اینه که اگر ما فیلم های سکسی نگاه کنیم فقط و فقط برای اموزش باشه (عرضم از اموزش اینه که فرد با نگاه کردن این فیلم از بازی کردن با الت خود اجتناب کند بعد از نگاه کردن دست به عمل خود ارضائی نزند و واقعا برای اموزش باشد) که در زندگی اینده بتوانیم زن را به اوج ارگاسم برسونیم که خدای نکره هم مشکلی در زندگی زناشوئی پیش نیاید و هم عمل بد زنا نکند 

آیا دیدن این فیلم ها مشکلی دارد؟

و اگر اشکالی دارد. فردی که سکس را تجربه نکرده است چگونه میتواند در زندگی اینده همسر خودشو به ارگاسم برسونه؟

و ایا راه چاره ای وجود داره ؟ 

بسیار ممنون..


دوست عزیز

1- همانطور که برای یک فیلم سینمایی عدم تکراری بودن و نمایش صحنه های جدید یک مزیت است، برای فیلم های سکسی هم نمایش یک پوزیشن جدید و خاص یک مزیت محسوب می گردد، بنابراین سازندگان فیلم های سکسی برای رقایت با یکدیگر به روش های جدید سکس روی می آورند در حالی که ممکن است روش جدید نمایش داده شده از لحاظ علمی مورد تائید نباشد.


2- عمده ی بازیگران فیلم های سکسی از لحاظ جنسی فاقد رفتارها و عادت های طبیعی بوده و گاها دچار اختلالات روحی هستند، این مساله موجب خواهد شد که سکس آنها همراه با افراط و تفریط در برخی از رفتارها صورت بگیرد.


3- سازندگان فیلم های سکسی به طور هدفمند مبلغ ِ رفتارهای نامتعادل جنسی اند، اینگونه تبلیغات زمینه ساز ایجاد نیازهای کاذب در تماشاگران است، ممکن است یک شخص بعد از دیدن چندین فیلم سکسی احساس کند باید رفتاری چون تخلیه منی در دهان زن را اجرا کرده و از آن لذت ببرد!


4- برخی از فیلم های سکسی مروج رفتارهای غیربهداشتی اند، به عنوان مثال زمانی که یک مرد به طور همزمان با دو زن همبستر شده و از کاندوم نیز بهره نمی برد، یا وقتی که مرد بعد از سکس مقعدی آلت خود را به دهان زن می گذارد.


دلایل فوق از جمله دلایلی است که بنابرآن می توان گفت که بسیاری از فیلم های سکسی شامل رفتارهای غیراصولی و غیربهداشتی بوده و با توجه به ایجاد نیاز کاذب و سایر انحرافات جنسی به هیچ وجه الگوی مناسبی برای یادگیری سکس نیستند.


برای افزایش اطلاعات خود در رابطه با آمیزش جنسی صحیح مدتی پیش از ازدواج به مطالعه کتابهای شناخته شده پرداخته و یا به سایت های مرجع علمی مراجعه فرمایید.


مهمترین اصل برای ارضاء کردن همسر آن است که به او و نیازهایش توجه داشته باشیم، مردی که به نیازهای جنسی همسرش توجه کند قطعا به راه حل دست خواهد یافت، حتی بدون مطالعه...

+ نوشته شده توسط Ali در چهارشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۹۰ و ساعت 15:6 |